Nasıl Yapılır

Netflix İzleme Geçmişini Görüntüleme

İlk önce bilmeyen yoktur ama biz yine de Netflix’in ne olduğunu açıklayalım. Netflix yakın zaman önce ülkemizde kullanıma açılmış uzun zamandan beri de dünya çapında hizmet veren dizi ve film servisidir. Kendisi için yaptırdığı dizi ve filmlerle ünlü olan bu servis dizilerini ise sezon sezon yayınlamaktadır. Yani bir diziye başlayacaksanız bir sonraki bölümün ne zaman geleceğini düşünmenize gerek yok. Bir kez oturdunuz mu bütün sezonu izleyebilirsiniz.

Netflix’de hangi dizinin hangi bölümünü izlediğiniz hatırlayamıyor musunuz? O halde bu yazımız tam sizin için. Netflix hesabınıza giriş yapın. Ardından https://www.netflix.com/viewingactivity bu adrese tıklayın. Bu adreste ne zaman ne izlediğiniz sırasıyla görünüyor. Her kullanıcı için izleme geçmişi ayrı olduğu için hangi kullanıcı hesabınızda olduğunuza dikkat edin.

Netflix, son zamanlarda başarılı yapımlara imza atan bir internet sitesi ve şirket. Aylık ücretli üyelik hizmetini hatırlatalım. Parasını verip bir sürü dizi ve film izleyebilirsiniz.

Yorum yazın