Tanıtımlar

HizmetPark Bilişim – Ddos Korumalı Sunucu, Reseller ve Web Hosting

Web siteniz için barınma hizmeti almak demek çoğu zaman titiz bir alıcı rolüne bürünmeniz gerektiği anlamına gelmektir. Bu titizliği belki de birçok satıcı veya dahası bir alıcı olarak siz dahi gereksiz görebilirsiniz. Fakat emin olun ki barındırma hizmeti alırken sergileyeceğiniz bu titiz tutumunuz emeklerinizin hizmet süresi bittiğinde dahi aynı yerinde kalacak olmasına yardımcı olacaktır. Bildiğiniz gibi web hosting hizmeti sağlayan artık neredeyse sayısız firmanın varlığından bahsedebiliriz.  Her işin iyisi olduğu gibi kötüsünün de olduğunu unutmamak gerekiyor. Web hosting işleri temelde çok basit görünüyor olması ve reseller bayi hostingler ile yapılabilecek işler gibi görünüyor olması nedeniyle birçok kişi tarafından girişilen başlıca işlerin arasında yer alıyor.

Fakat bu kişilerin genelde ticari bir kimlikleri olmadığı için de hizmetinizin ne zaman kapanacağını tahmin edebilmek açıkçası son derece güç. Dahası hizmetinize verdiğiniz bedelden daha ziyade kapanan hizmet ile birlikte tüm emeklerinizin de yedeklerinizin olmaması durumunda gideceğini bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle daima ticari kimliğe sahip, mümkünse sabit numaraları ve ofisleri bulunan sağlayıcılardan alışverişleri gerçekleştirmek gerekiyor. Böylece yarın ertesi gün hizmetiniz ile ilgili ciddi bir sorun yaşadığınızda gerçekten karşınızda yetkili birilerini bulma ihtimaliniz artacaktır.

Web hosting hizmetleri için ödenen bedeller ve genelde bu hizmet ile oluşturulacak web siteleri düşük ziyaretçiye sahip web siteleri olabiliyor.  Ancak eğer bir kiralık sunucu hizmetini gerçekten güvenilir olmayan bir kaynaktan kiralarsanız sunucunuz ile ilgili sayısız problem yaşayabileceğinizi şimdiden öngörebilmek mümkün.  Kalitesiz sağlayıcıların genelinde sunucular için artık çok büyük bir önem taşıyan ddos ve botnet koruma seçeneklerinin de bulunmadığını bilmeniz gerekiyor. İleride internet korsanları ile başınızın derde girmesi durumunda sizi direkt bu güvenlik önlemlerinin koruyacağını sakın unutmayın. Ek olarak sunucu barındırma hizmeti ile ücretsiz olarak sunulan ddos ve botnet koruma 1 yıllık periyotta ilk sunucu barındırma hizmeti alan müşteriler için geçerlidir.

acFP0Nc-

İletişim Bilgilerimiz;

Firma Adresi: Barış Mh. Fidangör Cd. No:22/7
E-Posta: info@hizmetpark.com
Web Site: https://www.hizmetpark.com/
Telefon: 0850 302 46 04

Yorum yazın