Nasıl Yapılır

Google Pixel Telefonum Var Nasıl Yardım Alabilirim?

Google Pixel telefonlar ülkemizde çok yaygın olmasa da kullananlar var. İleriki zamanlarda erişimi daha kolay olduğu zaman kullanım oranları artacaktır. Biz de sizlere, bu telefon sahiplerine yardım için nasıl destek alabilecekleri konusunda bilgi vereceğiz.

Pixel Phone sahipleri nasıl destek alabilir?

Destek almak için büyük bir probleminizin olması gerekmiyor. Telefonla ilgili merak ettiğiniz ya da çözemediğiniz şeylere, sorulara cevap için aşağıda sıraladığımız iletişim yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz.

  • Google Forumlarından yardım almak için https://productforums.google.com/forum/#!forum/phone-by-google adresini ziyaret edin. Bu kısım sadece Pixel Phonelar için düzenlenmiş ve oluşturulmuştur. Her türlü kullanıcı yardımına ve uzman yardımına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Twitter üzerinden yardım alın. @MadeByGoogle Twitter üzerinden Pixel telefonlar için destek veren hesaptır. Tweet atabilirsiniz.
  • Cihaz içinden yardım alın. Ayarlar kısmından Yardım kısmına tıklayın ve buradan cihaz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmak mümkündür.
  • Cihaz içinden arama yaparak sorun bulmak için ayarlar kısmından destel ve ipuçları kısmına tıklayın. Bu kısımda sorununuzla ilgili arama yaparak çözümlere ulaşmanız mümkün.

pixelphoneforum

Yorum yazın