Programlar

Winrar 6.01 Final Full PC + Katılımsız – Türkçe

Winrar 6.01 Final Full + katılımsız indir, Windows için bir dosya sıkıştırma ve arşivleme aracıdır. Ruslar tarafından yapılmış winrar programı tam kodlandı ancak 2000’lerin başından sonra popüler oldu ve hayatımıza girdi. RAR veya ZIP dosya formatlarında arşivleri görüntüleyebilir ve oluşturabilir, ayrıca bir dizi arşiv dosyası formatını açabilir.

Bu dosya arşivleyicisi, şifrelenmiş, tüm sosyaları ve arşivlerin yaratılmasını oluşmasını destekler. Winrar Windows’ta varsayılan olarak mevcut olanın ötesinde yani daha fazlasına ihtiyaç duyan kullanıcılar içindir.

Arşivleri birden çok cilt üzerinde ayırma yeteneği, sistem yöneticileri ve büyük dosyaları e-posta ile göndermek zorunda olan kişiler gibi bazı çevrelerde oldukça popülerlik kazandı. Bu yazılımın bugün 500 milyon üstünde bir sayıda kullanıcısı var ve bu onu dünyadaki en iyi rarlamayı ziplemeyi yapıyor. WinRAR’ın 32 x86-bit ve 64x-bit sürümleri vardır ve 55’den fazla dilde kurulur

Arşiv oluşturmak için, NTFS güvenlik ayarlarının sürdürülmesi ve birden çok arşiv dosyasının yayılması dahil olmak üzere birden çok yapılandırma ayarı mevcuttur. Bu seçenekler, kullanıcıları bunaltmayan basit ve iyi organize edilmiş bir şekilde sunulur. Kullanıcıların bir dizi arşiv ayarını “profil” olarak kaydetmelerine ve daha sonra bunları gerektiğinde yeni arşivlere uygulamalarına olanak tanıyan yenilikçi bir özelliğe sahiptir. Bu özellik çok zaman kazandırabilir.

Dikkate değer bir diğer nokta da WinRAR tarafından sunulan dosya çıkarma hızının övgüye değer. Yazılımın basitliği, onu daha az deneyimli kullanıcılar için de iyi bir seçim haline getirir.  Kullanıcıların hafızasında asla yerini kaybetmeyen ve süresiz olarak kullanılması (her ne kadar deneme sürümü uyarısı verse de) onun en iyi yanlarından bir tanesidir.

Rar şifre: 1 2 3 4 5

https://turbobit.net/rhjpufsv1t0n.html

https://drive.google.com/file/d/11G6mgTz6GcqdFR_NuIk0tQ-8J4JrY1-W/view?usp=sharing

https://www.mediafire.com/file/kantsdv19ixd15m/WinRAR_6.01_Kat%25C4%25B1l%25C4%25B1ms%25C4%25B1z_-_FC.zip/file

https://drive.google.com/file/d/1uacMjYlwLYCiH0VvvlvzsGYLRA-qSM6u/view?usp=sharing

 

Yorum yaz

one × 2 =